Finalizace nového alba Gotou Mariko

Jak jsme již letos v květnu informovali, zpěvačka Gotou Mariko chystá novou desku nazvanou Gainsbourg ni aisarete. Po několika eskapádách, kdy téměř došlo k odkladu vydání na příští rok, byl proces finalizace skladeb zdárně dokončen a nic tedy nebrání tomu, aby deska vyšla v původně plánovanou středu 11. prosince. Disk nabídne jedenáct skladeb, jejichž konečné pořadí naleznete níže. Písně Youjouhan tansu Dance, Breeeeeak out!!!!! a Neverending Story se objevily již na loňském CD nazvaném DEMO. Gotou se u všech skladeb postarala o text, kompozici, aranže a nahrávání. Finální úpravy skladeb provedla společně s Nakamurou Souichirouem, který spolupracuje například s kapelami Yurayura teikoku a OGRE YOU ASSHOLE.

Obálku alba nakreslil mangaka a ilustrátor Yamamoto Naoki, který s Gotou spolupracoval již před více než deseti lety, kdy je seznámil Johny Ookura-daijin, frontman punk folkové kapely Suichuu, sore wa kurushii. Yamamota můžeme znát jako autora mang Believers, Bunkou no hito-tachi a Ashita mata denwa suru yo. Vedle obálky zveřejnila zpěvačka na svém YouTube účtu i dvouminutovou upoutávku na blížící se desku. Upoutávku přikládáme na konci článku.

01. Loved by Gainsbourg.
02. Mafuyu no Koushien
03. ONIGOROSHI
04. replay ATAMI
05. HEAVEN
06. Youjouhan tansu Dance
07. Breeeeeak out!!!!!
08. Tatami so good!!!!!
09. LSD
10. Neverending Story
11. Obake


Společně s posledními informacemi o desce byly rovněž doplněny podrobnosti k doprovodné koncertní šňůře nazvané Je t’aime, mon amour Tour 2020. 24. ledna odstartuje v Kumamoto NAVARO, 25. ledna se přesune do Ooita AT HALL, 26. ledna bude následovat Fukuoka UTERO. 9. února přijde na řadu Oosaka Shangri-La, 11. února Aichi HUCK FINN, 16. února Hokkaidou Spiritual Lounge, 29. února Tokio WWW X a 8. března dodatečné vystoupení v Okinawa Output. Mezi vystupujícími hosty bude například metalová kapela lilaill, noisový projekt Sea becomes black, punkoví Wanchai Connection, rockové duo HARAHELLS a další.

Zdroje: Twitter, Natalie

Zanechte komentář