Chci taky psát na Konatě

Konata nemá nikdy dost novinek a tím pádem ani redaktorů. Pokud chcete nějakou tou zprávou přispět, tak jste více než vítáni. Můžete buď jen nárazově přispět jednou novinkou, která se vám zrovna zdá, že tady chybí, ale ostatní otaku by o ní určitě měli vědět, nebo se stát redaktorem a přispívat pravidelně.

Pokud chcete jen poslat jednu novinku, tak ji jednoduše sepište do mailu, přidejte obrázky, případně odkazy na obrázky, linky či video a pošlete ji někomu z redakce. Ten už se postará o to, aby se na Konatě objevila. Nezapomeňte přidat taky svůj nick, ať vás může redaktor uvést jako autora.

Pokud máte masochistické sklony a chcete se stát redaktorem, tak nejdříve napište někomu z adminů (adresy najdete opět tady). Je potřeba mít už předem na Konatě zaregistrovaný nick, ať vám můžeme nastavit práva pro psaní příspěvků. Psaní novinek je možná o fous těžší, než se na první pohled zdá, ale není třeba mít strach. Ujme se vás někdo z redakce a ukáže vám, co a jak. Obvykle nejdříve nějakou dobu nebudete moct vlastní příspěvky sami publikovat. Místo toho se na ně po sepsání mrkne nějaký admin nebo šéfredaktor a dá vám pár tipů, jak je ještě upravit. Když ho dokonalost novinky oslní natolik, že další tři dny neuvidí na monitor, tak ji pod vaším jménem zveřejní. Systém se to může zdát poněkud složitý, ale prozatím nic lepšího nemáme. Až se v redakci zabydlíte, my vás trochu poznáme a bude vidět, že píšete dobře, dostanete možnost publikovat si už co chcete.