Příští rok v kinech až na dno Propasti

O chystaném filmovém pokračování Made in Abyss, adaptující stejnojmennou mangu kreslíře Tsukushiho Akihita, jsme již informovali, nyní však došlo ke zveřejnění dalších podrobností, které dávají projektu jasnou podobu. V první řadě bylo upřesněno datum premiéry, kdy se film podívá do japonských kin – k tomu dojde příští rok 17. ledna. Dále byla zveřejněna upoutávka a dvojice plakátů, která odděleně vyobrazuje hlavní postavy. Filmové dobrodružství přímo naváže na události z televizního seriálu.

V hlavních rolích se vrátí staří známí – Tomita Miyu, Ise Mariya, Izawa Shiori a Morikawa Toshiyuki. Ty v nové roli doprovodí Minase Inori. Hudební doprovod opět skládá Kevin Penkin, jehož tvorbu jsme mohli slyšet také v UNDER THE DOG a Tate no yuusha no nariagari. Hudebním producentem zůstal Iijima Hiromitsu ze společnosti IRMA LA DOUCE.

Většina tvůrců z televizního seriálů hlásí návrat i v případě filmového dobrodružství. Režie se opět ujal Kojima Masayuki, kterému znovu asistuje Haga Hitoshi. Scénář napsal Kurata Hideyuki. Obrazový scénář společně nakreslili Kojima Masayuki a Sakai Satoshi. Jeho realizaci povedou Takahashi Ken, Haga Hitoshi a Mori Satoshi. Návrhy postav nakreslil Kise Kazuchika, zatímco o nelidská stvoření se postaral Yoshinari Kou. Takakura Takeshi navrhuje rekvizity. Animační práce jsou v rukou studia Kinema Citrus.

Předním animačním režisérem se stal Saita Hiroyuki, návrhář postav anime Shoujo kageki Revue Starlight. Pod ním pak jako řadoví animační režiséři operují dámy Oguri Hiroko a Sakimoto Sayuri. Animačním režisérem kreslených efektů se stal specialista v tomto oboru, animátor Hashimoto Takashi. Vedoucími akčními animátory jsou Sakai Satoshi a Sugita Hiiragi. Vedle nich jsou Kosato Sayaka, Koike Hiroki, Koide Takushi, Kuroda Yuka, Tani Shiori a Baba Takeshi hlavními animátory.

Masuyama Osamu ze studia Inspired opět vede výpravu, jejíž návrhy vytvořili Nishi Toshiki, Hirayanagi Satoshi a Hishinuma Yoshinori. Masuyama se podílel mimo jiné na projektech Miyori no mori a Higashi no Eden. Barevnou paletu vytvořila Miyashita Miyao. Vedoucím kompozitu je Ema Tsunetaka ze společnosti T2 Studio.

Zanechte komentář