Podzimní spolupráce čtyř hrdinů

Animační studio Tatsunoko Production slaví 55. výročí, a proto si na letošek připravilo projekt spojující největší originální počiny této společnosti. Půjde o televizní seriál s názvem Infini-T Force. Premiéry se dočkáme letos na podzim, konkrétně 4. října ve dvě v noci na NTV. Vedle data premiéry známe rovněž základní kostru tvůrčího týmu, hlasové obsazení hlavních postav i vizuální podobu seriálu, kterou nám tvůrci prezentují skrze zveřejněný propagační obrázek (vlevo) a rovněž upoutávku, již přikládáme ke zhlédnutí na konci článku.

Suzuki Kiyotaka se ujal režie, se kterou má zkušenosti ze seriálů Psycho-Pass 2 a Yozakura Quartet: Hana no Uta, u kterých dělal pomocného režiséra. Hlavním scénáristou se stal Oono Toshiya, jenž psal scénáře k seriálům Tsuritama a Subete ga F ni Naru. Pod původními návrhy postav je podepsán mangaka Oogure Ito, který má na svědomí tituly jako Tenjou Tenge a Air Gear. Návrhy hrdinů potom přepracoval Satou Keiichi, který má v současné chvíli plné ruce práce se seriálem Shingeki no Bahamut VIRGIN SOUL. Návrhy výstroje hlavních postav a mechanické návrhy zpracoval Nakakita Kouji. Nakakita pracoval například na seriálu Prism Ark. S animačními pracemi Tatsunoko Production pomáhá studio Digital Frontier.

V hlavních rolích se představí hrdinové ze čtyř originálních značek studia Tatsunoko Production. Jmenovitě jde o Gatchamana ze seriálu Kagaku Ninjatai Gatchaman, Tekkamana ze seriálu Uchuu no Kishi Tekkaman, Polymera ze seriálu Hurricane Polymer a Cassherna ze seriálu Shinzou Ningen Casshern. Všechny postavy i jejich seriály vznikly v průběhu sedmdesátých let. Projekt se dočkal i zpracování do podoby mangy, která vychází v měsíčníku HEROES. Kreslí ji Ejiri Tatsuma a v současné době čítá dva svazky.

Nyní k hlasovému obsazení. Gatchamana namluví Seki Tomokazu, Tekkamana naopak Sakurai Takahiro, Polymera se ujal Suzumura Kenichi, zatímco Casshern získal hlas Saitoua Soumy. Čtveřici hrdinů doprovodí Kayano Ai jako Kaidou Emi, Hanazawa Kana jako Bell Lin, Hirakawa Daisuke jako Damian Gray, Yasumoto Hiroki jako Raja Khan a Ono Atsushi jako Z.

Zanechte komentář