Chladnokrevný Hoozuki se vrací do televize

Že se seriál Hoozuki no Reitetsu dočká pokračování, víme od letošního března. Začátkem srpna doznaly oficiální stránky aktualizace, která zveřejnila nový tvůrčí tým, termín premiéry, propagační obrázek a písně doprovázející úvodní a závěrečné titulky. Televizního seriálu se dočkáme letos na podzim. Na dvě nové televizní reklamy se můžete podívat na konci článku. Hlasové obsazení se vrací z předchozí série včetně Yasumota Hirokiho v hlavní roli démona Hoozukiho.

Režie se v případě nové série ujal Yoneda Kazuhiro, mezi jehož projekty patří seriály Akatsuki no Yona a Kabukibu!. Na pozici hlavní scénáristky se vrátila Gotou Midori, která pracovala i na Shingeki! Kyojin Chuugakkou. Omatsuri Jirou se nově postaral o návrhy postav, Matsubara Rie se stala střihačkou. Animační produkce nyní probíhá pod střechou Studia DEEN, které dalo vzniknout titulům jako Tenshi no Tamago nebo Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu.

Hudební doprovod složila skupina TOMISIRO, jejímiž členy jsou Honzawa Naoyuki a Kakegawa Yousuke. Ti skládali soundtrack k anime Isekai Shokudou a Rinne no Lagrange. Hudební produkci zaštiťuje společnost King Records a hlavním zvukařem se stal Hata Shouji. Píseň k úvodním titulkům společně nazpívá obsazení hlavních rolí, píseň k závěrečným titulkům pak seiyuu Uesaka Sumire.

Předlohou anime stojí stejnojmenná manga z pera kreslířky Eguchi Natsumi. První svazek vyšel v roce 2011 a série doposud vydala na čtyřiadvacet knih. Svazek pětadvacátý půjde do prodeje 22. září. V roce 2014 se manga dočkala první televizní seriálové adaptace, kterou režíroval Kaburagi Hiro. Postavy navrhoval Katou Hirotaka a animační produkce mělo na starost WIT STUDIO. Bylo odvysíláno celkem třináct epizod, později byly k dalším svazkům mangy postupně přibaleny ještě čtyři.

Zanechte komentář