Trigger na jaro chystá i krátkou sérii

lulucoV pondělí 8. února došlo k odhalení nového projektu, jejž chystá animační studio Trigger a jeho tým, který má na kontě seriály jako Kill la Kill a Ninja Slayer from Animation. Půjde o animovaný televizní seriál nesoucí název Uchuu Patrol Luluco. Premiérový díl se odvysílá 1. dubna ve 23:00 na televizní stanici Tokio MX v programovém bloku Ultra Super Anime Time. Půjde o formát krátkých epizod. Projektu byly otevřeny oficiální stránky a twitterový účet.

Pod námětem jsou podepsáni Imaishi Hiroyuki a studio Trigger. Imaishi se rovněž chopil režie a scénáře. Tvůrce stojí například za Dead Leaves a Panty & Stocking with Garterbelt. O návrhy postav se postarala dvojice Mago a Yoshigaki Yusuke. Hlavním režisérem animace se stal Handa Shuuhei, který se doposud angažoval čistě jako animátor. Yoshinari You, jenž režíroval Little Witch Academia, zajistí zvláštní efekty.

V hlavní roli Luluco se můžeme těšit na seiyuu Mao, jíž bude přihrávat noki Junya. Mezi další jména patří Iwata Mitsuo, Shintani Mayumi a Inada Tetsu. Úvodní i závěrečnou píseň vytvoří nové uskupení Fujirock. Celý projekt je oslavou pátého výročí existence studia, jehož výkonným ředitelem je Ootsuka Masahiko.

Luluco je úplně obyčejná základoškolačka, která si spokojeně žije na území Ogikubo – vyhrazené zóně v Mléčné dráze, kde mohou lidé a mimozemšťané poklidně koexistovat. Jednoho dne se však v Lulučině třídě objeví nový student jménem Nova, který její život otočí naruby.

Zanechte komentář