V dubnu nás čeká Jeho milostný příběh!!

news_xlarge_ore01Dívčí manga měsíčník Bessatsu Margaret, který publikuje nakladatelství Shuueisha, již dříve oznámil, že se jeho série nazvaná Ore Monogatari!! (v překladu „Můj milostný příběh!!“) dočká své animované adaptace. V nadcházejícím čísle tohoto časopisu budou zveřejněny další informace přibližující probíhající produkci, na internetu kolují však už teď. Adaptace bude mít seriálovou podobu a premiéra ji čeká letos v jarní sezóně na televizní stanici NTV. Na nedávném Comiketu mohli návštěvníci zhlédnout prvotní upoutávku, kterou naleznete pod novinkou.

Režie se chopil Asaka Morio, jenž už dříve nabral zkušenosti s adaptacemi dívčí mangy v seriálech Nana a Chihayafuru. Scénář sepíše Takahashi Natsuko, jejíž um jsme mohli posoudit například v obou sériích anime Moyashimon. O návrhy postav se postará Hamada Kunihiko, který s režisérem Asakou pracoval i na sériích Nana a Chihayafuru. Co se hlasů týče, tak jako hlavního hrdinu Goudu Takea uslyšíme Eguchiho Takuyu. Jeho nejlepšího kamaráda Sunakawy Makota se zhostí Shimazaki Nobunaga. A dívčí hrdince Yamato Rinko propůjčí hlas Han Megumi. Produkci zaštiťuje animační studio MADHOUSE.

Aktuálně sedmisvazkovou předlohu mají na svědomí autorka Kawahara Kazune a kreslířka užívající pseudonym Aruko. V centru dění jejich příběhu stojí středoškolský hromotluk se srdcem ze zlata, Gouda Takeo. Ten si v poklidu se svým nejlepším kamarádem fešákem Sunakawou Makotem užívá života bezstarostného školáka. Jednoho dne ale ve vlaku Takeo pomůže dívce jménem Yamato Rinko od obtěžujícího devianta, čímž se však dost možná nakopne Takeův vlastní středoškolský milostný příběh!!

Zdroje: Yaraon, Natalie

Zanechte komentář