Manga Yamada-kun to 7-nin no Majo se dočká i anime série

yamada_kun_to_7_nin_no_majoNa oficiálních stránkách anime Yamada-kun to 7-nin no Majo bylo oznámeno, že se připravuje televizní série, která bude odvysílána na jaře příštího roku. Příběh zřejmě nebude přímo navazovat na chystané OVA, jehož první část vyjde již za dva týdny.

Protagonista Yamada Ryuu je typickým středoškolským flákačem, který do školy často chodí pozdě, v hodinách spí a podle toho vypadají i jeho známky. Shiraishi Urara je jeho přesným opakem a patří mezi nejlepší studentky na škole. Jednoho dne se ale stane menší nehoda, jejímž důsledkem si vymění svá těla.

Produkční tým bude v zásadě stejný jako u nadcházejícího OVA. Takuno Tomooki se u tohoto anime poprvé zhostil role hlavního režiséra. Doposud vykonával pouze post režiséra epizod, a to například u Idolmaster Xenoglossia nebo Love Live!. Scénář pochází z pera Yokote Michiko, jež má zkušenosti například ze sérií Genshiken. Iida Eriko se zas poprvé chopila role vedoucí animace a rovněž pro projekt připravila design postav. Animaci má na starosti relativně mladé studio Liden Films, jehož um můžeme spatřit například v právě vycházejícím anime Terra Formars.

Autorkou mangy je Yoshikawa Miki, která kdysi byla asistentkou mangaky Mashimy Hira, který stojí za mangou Fairy Tail. Časem od něj ale odešla a v roce 2006 začala vydávat v časopise Shuukan Shounen Magazine (od nakladatelství Koudansha) mangu Yankee-kun to Megane-chan, kterou ukončila v roce 2011. V následujícím roce začalo ve stejném časopise vycházet její nové dílo Yamada-kun to 7-nin no Majo. To se dočkalo již 14 svazků a stále ještě pokračuje. Kromě anime se stala tato manga i předlohou pro dorama, které bylo vysíláno minulý rok.

Zanechte komentář