První záběry z podzimního anime Ušinawareta Mirai wo Motomete

c5f75d69[1]Na oficiálním Youtube kanálu společnosti King Records se objevila reklama na podzimní anime Ušinawareta Mirai wo Motomete, ve které jsou poprvé k vidění záběry přímo z anime. Předlohou pro anime je stejnojmenná vizuální novela od společnosti Trumple, jež byla vydána na podzim roku 2014. Název anime v překladu zní „Hledání ztracené budoucnosti“ a je odvozen od názvu románu francouzského spisovatele Marcela Prousta, À la recherche du temps perdu, „Hledání ztraceného času“.

Anime Ušinawareta Mirai wo Motomete vzniká u studia feel. Režii má na starost Hosoda Naoto, jenž dříve režíroval například známé tituly jako Shuffle, Mirai Nikki či Hataraku Maó-sama. Návrhy postav převedl z původního designu ve hře od Misaki Kurehita a Kuroji Šinobuho do anime podoby Jamakado Ikuo, který dělal klíčové snímky například pro Majo Čiki, Kurenai či Sora no Oto. V roli hlavní postavy, Akijami Sóa, se představí Terašima Takuma (Ittoki Otoja z Uta no Prince-sama, Aoki Jošifumi z Kokoro Connect). V dalších rolích se můžete těšit například na Tamijasu Tomoe (Nacume Rin z Little Busters!, Hošino Kotori z Cugó no Joi Sex Friend?), Tomonagu Akenu (Seira z Chaos;Head, Kawakami Kazuko z Madži de Wataši ni Koi Šinasai!!) či Jamaguči Kappeie (L z Death Note, Inujaša, Saotome Ranma).

Příbeh sleduje členy klubu astronomie na škole Učihama Gakuen. Počet studentů na Učihamě se zvyšuje, a proto je nutno zřídit novou školní budovu. V původní budově se má uskutečnit ještě jeden poslední klubový festival a všechny kluby chtějí, aby se pořádně povedl. Avšak chvíli před festivalem se začnou školou šířit zvěsti o duších a různých nehodách v původní budově a mezi studenstvem nastává panika. Výkonný výbor festivalu proto požádá klub astronomie, který je plný po škole dobře známých jmen, aby nastolil klid.

První epizoda Ušinawareta Mirai wo Motomete se objeví 4. října nejprve na placeném kanále AT-X a poté ve stejný den v noci i na TOKYO MX.

zdroj:   Yaraon