První záběry z podzimního anime Ushinawareta Mirai wo Motomete

c5f75d69[1]Na oficiálním Youtube kanálu společnosti King Records se objevila reklama na podzimní anime Ushinawareta Mirai wo Motomete, ve které jsou poprvé k vidění záběry přímo z anime. Předlohou pro anime je stejnojmenná vizuální novela od společnosti Trumple, jež byla vydána na podzim roku 2014. Název anime v překladu zní „Hledání ztracené budoucnosti“ a je odvozen od názvu románu francouzského spisovatele Marcela Prousta, À la recherche du temps perdu, „Hledání ztraceného času“.

Anime Ushinawareta Mirai wo Motomete vzniká u studia feel. Režii má na starost Hosoda Naoto, jenž dříve režíroval například známé tituly jako Shuffle, Mirai Nikki či Hataraku Maou-sama. Návrhy postav převedl z původního designu ve hře od Misaki Kurehita a Kuroyi Shinobuho do anime podoby Yamakado Ikuo, který dělal klíčové snímky například pro Mayo Chiki, Kurenai či Sora no Oto. V roli hlavní postavy, Akiyami Soua, se představí Terashima Takuma (Ittoki Otoya z Uta no Prince-sama, Aoki Yoshifumi z Kokoro Connect). V dalších rolích se můžete těšit například na Tamiyasu Tomoe (Natsume Rin z Little Busters!, Hoshino Kotori z Tsugou no Yoi Sex Friend?), Tomonagu Akenu (Seira z Chaos;Head, Kawakami Kazuko z Maji de Watashi ni Koi Shinasai!!) či Yamaguchi Kappeie (L z Death Note, Inuyasha, Saotome Ranma).

Příbeh sleduje členy klubu astronomie na škole Uchihama Gakuen. Počet studentů na Uchihamě se zvyšuje, a proto je nutno zřídit novou školní budovu. V původní budově se má uskutečnit ještě jeden poslední klubový festival a všechny kluby chtějí, aby se pořádně povedl. Avšak chvíli před festivalem se začnou školou šířit zvěsti o duších a různých nehodách v původní budově a mezi studenstvem nastává panika. Výkonný výbor festivalu proto požádá klub astronomie, který je plný po škole dobře známých jmen, aby nastolil klid.

První epizoda Ushinawareta Mirai wo Motomete se objeví 4. října nejprve na placeném kanále AT-X a poté ve stejný den v noci i na TOKYO MX.

Zdroje: Yaraon

Zanechte komentář