Druhý trailer na pupu potvrzuje zpoždění

pupa vol.4O situaci kolem připravované anime adaptace hororové mangy pupa jsme se letmo zmínili už minule. Nyní bylo na oficiálním twitter účtu adaptace oznámeno, že navzdory původním slibům tvůrců se anime dočkáme až v lednu.

To potvrzuje i nový trailer, který oficiální stránky uvolnily minulý týden. Trailer zároveň odhaluje, že se seriálu nakonec ujala televizní stanice Tokyo MX, která jej začne vysílat 10. ledna. Oficiální stránky dále potvrdily, že se dříve ohlášené hlasové obsazení rozroste ještě o Noto Mamiko, Cudu Kendžiróa, Ise Mariju, Mikami Šiori a Kurosawu Juriku. Nově též víme, že hudbu k anime složí Koniši Kajó a Kondó Jukio z uskupení MOKA☆. Ti jsou proslulí především hudbou k hororovému anime Elfen Lied včetně jeho titulního songu Lilium.

V aktuálním čísle časopisu Comic Earth Star bylo oznámeno, že původní manga dojde svého finále již v příštím čísle. Je tedy pravděpodobné, že se anime dočká kompletního a uzavřeného konce. Vydání pátého a posledního svazku mangy je naplánováno na únor příštího roku.

http://youtu.be/bTsUfCeQB2o

zdroje:   ANN,  Crunchyroll