Nové Love Plus se prodává ve velkém

14. února, na svátek všech zamilovaných, respektive soudný den všech osamělých, firma Konami vydala novou edici svého trháku Love Plus, nesoucí příhodný název NEW Love Plus. Během prvního týdne se prodalo 105 tisíc kusů této hry na Nintendo 3DS, nejvíce ze všech her na handheldy. Vydání nového Love Plus byl pro mnohé lidi také důvodem ke koupi 3DS, které nemělo ze začátku u zákazníků příliš velký úspěch, takže i firma Nintendo je určitě velmi ráda, že Love Plus vychází právě na jejich herní konzole.

Původní Love Plus vyšlo v září 2009 pro Nintendo DS. Jedná se o takzvanou dating-sim hru, simulaci chození s vámi vybranou dívkou. V Love Plus se stáváte druhákem na vyšší střední škole a na vás je, které ze tří dívek dáte přednost. Na výběr máte Manaku, Nene a Rinko, z nichž vás pak jedna „provází životem“. Můžete spolu například jít na večeři, vyrazit na nákupy nebo jen tak trávit čas jeden s druhým. To vše v herní konzoli.

NEW Love Plus má vylepšenou grafiku a jedním z nových prvků je i tzv. boyfriend-lock, díky kterému zamezíte interakci vaší přítelkyně s kýmkoliv jiným než vámi. Ačkoli se jedná o hru primárné určenou pro mužskou populaci, popularitu si získala i mezi dívkami a ženami. Mezi 105 tisíci novými příteli Manaky, Nene a Rinko se tedy najde i řada přítelů v ženském hávu.

zdroj:   OtaNews