Nacumeho kniha přátel ve filmu

Nového anime z franšízy Natsume yuujinchou se dočkáme už v lednu 2021. Film s názvem Natsume yuujinchou: Ishi okoshi to ayashiki raihousha bude mít v japonských kinech premiéru 16. ledna. Kromě data premiéry byl zveřejněn i nový plakát a posila v podobě seiyuu Kanemoto Hisako.

Kanemoto ztvární postavu Mitsumi, malého youkaie, který je také na propagačních obrázcích (návrh postavy pod článkem). Kromě ní se ve filmu objeví i staří známí z televizní série: Kamiya Hiroshi jako Natsume Takashi, Inoue Kazuhiko jako Nyanko-sensei/Madara, Horie Kazuma jako Tanuma Kaname, Kuroda Takata jako Misuzu, Okamura Akemi jako Hinoe a další. Vrací se také stejný produkční štáb.

Film je rozdělený na dva příběhy, „Ishi okoshi“ a „Ayashiki raihoosha“. V prvním potká Natsume v lese malého youkaie Mitsumi, která má splnit určitý úkol, a Natsume se jí rozhodne pomoci. V druhém příběhu začne Tanumu navštěvovat záhadný člověk. Natsume, který pozná, že se jedná o youkaie, se o kamaráda bojí, ale Tanuma si z toho nic nedělá a návštěvy si užívá. Dokud nezačne chřadnout…

Zdroje: ANN

Zanechte komentář