Třetí řada Railgunu potvrzena na jaro 2020

Tvůrci anime Toaru kagaku no railgun si dali docela načas a termín vysílání třetí série byl potvrzen až téměř po roce od prvního oznámení. Fanoušci se nyní mohou těšit na jarní sezónu příštího roku. Třetí pokračování ma podtitul „T“ a animaci obstará opět studio J.C. Staff.

Hlavním postavám hlasy propůjčí stejní sejiú jako v předešlé řadě, konkrétně pak Sató Rina jako Misaka Mikoto, Arai Satomi jako Širai Kuroko, Itó Kanae jako Saten Ruiko, Tojosaki Aki jako Uiharu Kazari a konečně Asakura Azumi jako Šokuhó Misaki. Stejně tak se na režisérskou židli vrací Nagai Tacujuki a někteří další členové štábu.

Opening skoro už tradičně nahraje duo fripSide (v obou předešlých sériích vytvořili čtyři úvodní znělky) a závěrečnou znělku pak skupina Kišida Kjódan & The Akeboši Rockets (openingy k oběma sériím Gate: Jieitai kanochi nite, kaku tatakaeri nebo Highschool of the Dead).

Prozatím nebylo oznámeno, jestli se i tentokrát dočkáme 24 dílů jako v případě prvních dvou řad, ale vzhledem k popularitě Railgun a Index sérií je to vysoce pravděpodobné.

Na závěr přikládáme ještě krátkou oficiální upoutávku.

zdroje:   ANN,  Crunchyroll