Vylepšené figuríny k Nande koko ni sensei ga!?

Reklama je důležitá pro kteroukoli oblast, o tom dnes nikdo nepochybuje. Vědomi si toho byli i propagátoři anime Nande koko ni sensei ga!? (v překladu „Proč jste sakra tady, paní učitelko?“) při tvorbě stánku na letošním Anime Japan. Klasickým artiklem jsou lepenkové figuríny a rozhodně na nich není nic špatného. Pokud se ale jedná o silně ečči anime a všechny hlavní hrdinky mají velmi dobře vyvinuté poprsí, nezdá se tento způsob reklamy přes „ploché papíry“ zrovna nejšťastnější.

Tvůrci figurín proto vystoupili z dvojrozměrného manga světa a ňadra učitelek vyrobili plně plasticky. Šli dokonce ještě dál a místo lepenky na výrobu poprsí použili měkký a pružný materiál. V rámci kampaně fanouškům nabídli možnost „klidně si na učitelky sáhněte“. Kvůli očekávané návštěvnosti Anime Japan ale přidali prosbu: „Dotýkejte se prosím něžně.“ Tomu se asi nelze divit, protože čtyřdenní akce se zúčastnilo přes 100 000 lidí, a pokud by třeba jen část návštěvníků chtěla stisknout silněji, nemusely by figuríny vydržet.

Zdroje bohužel neuvádějí, zda byly dodrženy „velikosti“ z mangy, ale podle fotek autoři figurín materiálem nijak nešetřili. Na akci se objevily i dvě cosplayerky převlečené za učitelky ze zmíněné mangy, konkrétně Kodžima Kana (@mtn_cos) a Tačibana Čizuru (@Garterbelts_). Sami se tak můžete rozhodnout, jestli dáváte přednost 2D nebo 3D provedení. Více o postavách a ději (i když toho zde příliš nečekejte) se můžete dočíst v našem nedávném článku.

A na závěr ještě jedna dobrá zpráva. Pokud máte pocit, že toto anime v cenzurované verzi, v jaké se pravděpodobně objeví na všech stanicích, v podstatě nemá cenu sledovat, můžete si několik měsíců počkat na plnou verzi. Na oficiálních stránkách série totiž bylo oznámeno, že první čtyři díly anime v necenzurovaném provedení vyjdou společně se sedmým svazkem mangy. Ten by se měl na pultech objevit v červnu letošního roku.

https://youtu.be/44_ucAl2stk

zdroje:   SoraNews24,  ANN