Školní ecchi anime aneb nic pro puritány

Fanoušci žánru ecchi už se nejspíš těší na anime Nande Koko ni Sensei ga!? (v překladu „Proč jste sakra tady, paní učitelko?“), které se ve vysílání objeví zhruba za tři týdny. Pokud jste o něm ale zatím neslyšeli, krátce vám ho představíme a na konci článku se můžete podívat na nejnovější upoutávku.

Stručný popis děje předlohové mangy je následující: Hlavními postavami jsou středoškolský student Satou Ichirou a jeho učitelka Kojima Kana, které se přezdívá „Kojima démon“. Před Ichirem ale vypadá prostoduchá a nešikovná a mladý student se s ní potkává ve zvrácených situacích na místech jako jsou pánské záchody, bazén, pánské lázně, školní ošetřovna a podobně.

Podle tohoto souhrnu je velmi pravděpodobné, že se bude jednat o ujetou komedii s absurdními vtipy, která nebude pro každého. Na druhou stranu při dobrém zpracování by se fanoušci žánru mohli dočkat povedeného kousku ve stylu Okusama ga Seitokaichou!. Slibně a v duchu pravověrného ecchi působí i ilustrace hlavních postav a dobře vypadá i obsazení seiyuu v hlavních rolích.

Jako učitelka Kojima se představí Uesaka Sumire, kterou si můžete pamatovat například jako Dekomori Sanae ze sérií Chuunibyou demo Koi ga Shitai!. Jejímu studentovi Ichirovi hlas propůjčil Suzuki Ryouta, jehož jsme mohli slyšet jako Hayasiho v anime Net-juu no Susume. Jako další tři členky učitelského sboru pak uslyšíme Gotou Yuuko (Asahina Mikuru v Suzumiya Haruhi no Yuuutsu), Ishigami Shizuka (Stella Vermillion v Rakudai Kishi no Cavalry) a také Yamamoto Nozomi (Kusunoki Yukimura v Boku wa Tomodachi ga Sukunai). Sestavu doplní další tři studenti, které namlouvají Masuda Toshiki (Miyamura Toranosuke v Yamada-kun to 7-nin no Majo), Yamamoto Kazutomi (Mochizuki Yuuya v Another) a Kobayashi Yuusuke (Natsuki Subaru v Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu).

Podle prozatím nepotvrzených informací by epizody měly mít 15 minut, takže nepůjde o vyložený „kraťas“, ale spíše plnohodnotné anime. Pro úplnost ještě dodejme, že stejnojmenná manga vychází od roku 2016 a prozatím bylo vydáno šest dílů.

Zanechte komentář