Akce Senran Kagura byla na Youtube příliš ostrá

Včerejší živý přenos prezentace Senran Kagura, na které se objevil i samotný tvůrce původní hry Kenichirou Takaki, byl na Youtube ještě před svým koncem utnut. Stalo se tak ve chvíli, kdy se modelka Shimizu Airi schovala za obraz Yumi, jedné z herních postav. V něm byl vystřižený otvor, kterým Shimizu prostrčila svoje přednosti, a ostatní ženy přítomné na akci dostaly za úkol střílet na její poprsí kuličky ve stylu pinballu.

Tomu, že přerušení pravděpodobně nebylo způsobenou technickou chybou, nasvědčuje fakt, že stream byl paralelně přenášen také na Niconico Live a zde doběhl až do konce. Odkaz na živý přenos na Youtube nyní vede pouze ke zprávě, že „Toto video bylo odstraněno z důvodu porušení zásad Youtube týkajících se nahoty a sexuálního obsahu.“

Co je pro fanoušky Senran Kagury důležitější, je však skutečnost, že se na prezentaci řešila nová animovaná série, která začne vycházet na podzim a na jejíž trailer se můžete podívat níže. Dále vyjde také pinball hra na motivy Senran Kagury pro Nintendo Switch, která inspirovala právě výše zmiňovanou názornou ukázku.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář