Bokuiru. chystají novou desku

Japonská punková kapela Bokutači no iru tokoro. si na léto připravila novou desku. Vydání je naplánováno na středu 1. srpna, kdy se album objeví na pultech obchodů. Desku pod křídly UNIVERSAL MUSIC vydá společnost ROSE CREATE, u nichž jsou Bokuiru. podepsaní. Minialbum se jmenuje „Otona gokko“ a bude obsahovat šest písní, které by společně měly obsáhnout 22 minut hudby. Za CD zájemci zaplatí 1800 jenů (bez daně).

K příležitosti vydání desky se bude v Tokiu konat koncert nazvaný ~Kore ga, Bokutači no iru tokoro.~. Akce se uskuteční v sobotu 4. srpna v klubu Jocuja Outbreak. Koncert zahájí v 19:00. Předskokany pro Bokuiru. budou jejich punkové kolegyně ZEIKIN5%.

Bokuiru. sestává ze zpěvačky, kytaristky a skladatelky Džinsei Dameko, kytaristy Tojokawy Zašikiho, basáka Gety Hanaoa a bubeníka Nišioky Takumy. První desku kapela vydala v polovině roku 2013. Více pozornosti k sobě přitáhli v roce 2015 deskou Kono jo ni umarete kita koto ga somosomo mačigai datta kara. Začátkem loňského roku vydali album nazvané Bokuiru. s výběrem toho nejlepšího ze své dosavadní tvorby.