Troufnete si na sexy nindža plavky?

Pokud hledáte opravdu originální plavky, můžete zkusit třeba nový projekt v „nindža stylu“ na platformě Campfire (největší crowdfundingový web v Japonsku – obdoba našeho serveru Hithit).

Cílem je vybrat alespoň 270 000 jenů (okolo 55 tisíc korun) a už po 18 dnech z celkových 60 je na účtu kampaně vybráno přes 225 000 jenů. Zatím to tedy vypadá, že se bude jednat o další úspěšný projekt autorky Mocolle. V tomto směru na sebe upozornila již loni, kdy se jí podařilo nasbírat dostatek prostředků na plavky ve stylu chrámové kněžky (miko).

Nindža plavky by ale na rozdíl od předešlých měly být nejen sexy, ale také stylové a osobité. Tomu odpovídá i rafinovanost skrytá v pěti dílech. Plavky jsou poměrně decentní a odhalují jen velmi málo (u nás potkáte odvážnější oblečení i na večerní párty), ale zároveň si zachovávají svůdnost v detailech jako je síťovinou zakrytý dekolt, téměř odhalená záda s dvojitým zavazováním nebo rozparky na stehnech.

V souvislosti s široce zakořeněnou představou o nindžích jako o štíhlých a ohebných bytostech asi nepřekvapí ani nabízené velikosti plavek S a M, ovšem v japonském číslování (přibližně naše velikosti 32 a 34). Konec konců nejlepší bude podívat se do přiložené galerie…