Mahó Cukai Precure! míří do kin

main Společnost Toei otevřela oficiální stránky dalšího chystaného filmu ze své rozsáhlé frančízy Precure. Snímek bude pochopitelně vycházet z aktuální televizní série nazvané Mahó Cukai Precure! a ponese podtitul „Kiseki no Henšin! Cure Mofurun!“. S premiérou se počítá letos v říjnu; konkrétně pak v sobotu 29. října. Tisková zpráva posléze nabídla bližší informace o tvůrčím týmu, hlasovém obsazení a ději.

Na režisérskou sesli se usadil Tanaka Júta, který již pracoval na seriálu Go! Princess Precure. Scénář sepsal Tanaka Džin, jež se podepsal i pod anime Anne Happy. Návrhy postav nakreslil Ueno Ken, jenž dělal na několika předešlých Precure filmech a seriálu Gegege no Kitaró. Ueno se rovnou ujal i animační režie. Vedoucí výpravy se stala Nišida Nagisa, jako tomu bylo i u seriálu Tanken Driland. Jako produkční manažer projekt vede Ómači Jošinori.

V hlavních rolích se vrátí obsazení ze seriálu – Takahaši Rie, Horie Jui, Hajami Saori a Saitó Ajaka. Hudební doprovod složí Takaki Hiroši, který má na kontě ozvučení k seriálům jako Tytania, Kaidan Restaurant a AKB0048. Doprovodnou píseň k filmu nazpívá Watanabe Maju. Předprodej lístků byl zahájen v sobotu 16. července. Před filmem bude vždy promítán ještě přidružený kraťas.