Mahou Tsukai Precure! míří do kin

main Společnost Toei otevřela oficiální stránky dalšího chystaného filmu ze své rozsáhlé frančízy Precure. Snímek bude pochopitelně vycházet z aktuální televizní série nazvané Mahou Tsukai Precure! a ponese podtitul „Kiseki no Henshin! Cure Mofurun!“. S premiérou se počítá letos v říjnu; konkrétně pak v sobotu 29. října. Tisková zpráva posléze nabídla bližší informace o tvůrčím týmu, hlasovém obsazení a ději.

Na režisérskou sesli se usadil Tanaka Yuuta, který již pracoval na seriálu Go! Princess Precure. Scénář sepsal Tanaka Jin, jež se podepsal i pod anime Anne Happy. Návrhy postav nakreslil Ueno Ken, jenž dělal na několika předešlých Precure filmech a seriálu Gegege no Kitarou. Ueno se rovnou ujal i animační režie. Vedoucí výpravy se stala Nishida Nagisa, jako tomu bylo i u seriálu Tanken Driland. Jako produkční manažer projekt vede Oomachi Yoshinori.

V hlavních rolích se vrátí obsazení ze seriálu – Takahashi Rie, Horie Yui, Hayami Saori a Saitou Ayaka. Hudební doprovod složí Takaki Hiroshi, který má na kontě ozvučení k seriálům jako Tytania, Kaidan Restaurant a AKB0048. Doprovodnou píseň k filmu nazpívá Watanabe Mayu. Předprodej lístků byl zahájen v sobotu 16. července. Před filmem bude vždy promítán ještě přidružený kraťas.

Zanechte komentář