Terra ForMars mění štáb

news_xlarge_terraformars_visualOficiální stránky animované adaptace Terra ForMars prošly v nedávné době aktualizací. Kromě nového vzhledu byly doplněny o informace, které se týkají nadcházející druhé série animovaného seriálu. V přední řadě byl zveřejněn první propagační obrázek, na nějž se můžete podívat vlevo. Následovalo odhalení podtitulu, který pokračování ponese – Revenge (v překladu „Pomsta“). K televizní premiéře dojde příští rok na jaře. Animační práce zůstávají u studia Liden Films, kterému však tentokráte vypomůže studio TYO Animations.

Druhá série bude v rukou nových tvůrců. Hamasaki Hiroshiho na pozici hlavního režiséra nahradil Fukuda Michio, který stojí za seriály Mayoi Neko Overrun! a Nurarihyon no Mago: Sennen Makyou. Scénáristou již nebude Yasukawa Shougo, nýbrž Arakawa Naruhisa, jenž psal i scénáře ke Kingdom a Maoyuu Maou Yuusha. Místo Shino Masanoriho a Kimury Satoshiho se o návrhy postav pro animátory postará dvojice Aizawa Katsuki a Ikariya Atsushi, první zmíněný dělal na Arata Kangatari, druhý na Fate/Zero a Akame ga Kill! Hudební doprovod nebude v rukou Muraie Shuuseie, ale Wady Takafumiho, který složil hudbu k seriálům Gakuen Mokushiroku a Nanatsu no Taizai ve spolupráci se Sawanem Hiroyukim.

V hlasovém obsazení ke změnám nedojde. Původní manga, za níž stojí dvojice Sasuga Yuu a Tachibana Kenichi, čítá v současné době čtrnáct svazků, přičemž ten patnáctý je již na cestě a vyjde 19. listopadu. Všech patnáct svazků dohromady bylo vytištěno ve společném nákladu čtrnácti milionů výtisků. V produkci je rovněž hraný film, jehož režisérem je Miike Takashi. Premiéra je chystána na 29. dubna příštího roku. První upoutávka je ke zhlédnutí níže.

Zanechte komentář