Podzimní adaptace Shingeki! Kyojin Chuugakkou

51sL7xuUQBLO animovaném pokračování Shingeki no Kyojin zatím producenti mlčí, ovšem v mezidobí se rozhodli zafinancovat další projekt vycházející z téže série. Jedná se o adaptaci mangy Shingeki! Kyojin Chuugakkou, za níž stojí kreslíř Nakagawa Saki. Spuštěné oficiální stránky prozrazují, že půjde o animovaný televizní seriál, jehož premiéry se dočkáme již letos na podzim. Konkrétně pak 4. října přibližně ve dvě v noci na televizní stanici MBS, kde se vysílal i seriál založen na původní manze od Isayami Hajimeho. Upoutávku si můžete pustit pod článkem.

Produkce tentokráte probíhá pod záštitou studia Production I.G, na rozdíl od Shingeki no Kyojin, o nějž se staralo její sesterské studio Wit. Na režisérskou sesli usedl Ibata Yoshihide, který má na svědomí Hennako-chan a Ashiaraiyashiki no Juunin-tachi. Hlavním scénáristou se stala Gotou Midori, jejíž předchozí zkušenost zahrnuje Hoozuki no Reitetsu. Návrhy postav obstarala Yahiro Yuuko, která se postarala o návrhy i u anime Shining Hearts: Shiawase no Pan a Diabolik Lovers. Hudební doprovod složila Tachibana Asami, jejíž hudba zněla i v seriálech Haikyuu!! a Gundam Build Fighters Try.

Hlasové obsazení zůstává u seiyuu z Shingeki no Kyojin. Diváci se proto mohou těšit na jména jako Kaji Yuuki, Shimamura Yuu, Inoue Marina, Hashizume Tomohisa, Shimono Hiro, Ono Daisuke, Chiba Susumu, Paku Romi a další. Manga, z níž anime vychází, začala svou publikaci v měsíčníku Bessatsu Shounen Magazine v roce 2012 a doposud vydala materiálu na osm svazků. Jde o komediální re-imaginaci původní mangy Shingeki no Kyojin, ovšem zasazené do prostředí druhého stupně základní školy.

Zanechte komentář