Dvojí premiéra nového Lupina

Lupin-III-Key-Visual-003-20150723Po seriálu z roku 2012 zvaném Lupin the Third: Mine Fujiko to Iu Onna (v překladu „Lupin Třetí: Žena jménem Mine Fujiko“) se nyní chystá na své japonské vysílání nový televizní seriál z této letité frančízy. Nové anime nese název Lupin Sansei: L`avventura Italiana (v překladu „Lupin Třetí: Italská dobrodružství“) a vzniká v koprodukci Itálie a Japonska. Původní oznámení přišlo již v říjnu minulého roku a počítalo s tím, že série zahájí vysílání v Itálii již letos na jaře, ovšem kvůli několika odkladům začalo italské vysílání až koncem srpna. Japonskou premiéru si seriál odbude na televizní stanici NTV a to 1. října. Celkem má nový Lupin čítat čtyřiadvacet epizod.

Za původní mangou, z níž série vychází stojí mangaka Monkey Punch. Hlavním režisérem se stal Tomonaga Kazuhide, který je znám především jako animátor. Zkušenosti s režií získal až v roce 2012 s kraťasem Buta. Asistovat mu bude Yano Yuuichirou, jenž má na svědomí například obě série anime Moyashimon a také seriál Francesca. Hlavním scénáristou je Takahashi Yuuya, který sepsal scénář i k anime Donten ni Warau a loňskému lupinovskému filmu Jigen Daisuke no Bohyou. Hudební doprovod složil Oono Yuuji, jenž se na lupinovských anime podílí od samého začátku. Produkci vede společnost TMS Entertainment, zatímco animační práce probíhají pod střechou studia Telecom Animation Film.

Hlasové obsazení se obešlo bez výraznějších překvapení, a proto se jako Lupina Třetího dočkáme opět Kurity Kanichiho. Jigen Daisuke bude promlouvat hlasem Kobayashi Kiyoshiho. Ishikawu Goemona ztvární Namikawa Daisuke. Mine Fujiko se zhostí Sawashiro Miyuki. U Zenigaty Kouichiho zůstává Yamadera Kouichi. Novým přírůstkem do rodiny postav bude Rebecca Rossellini s hlasem Fujii Yukiyo.

Zanechte komentář