Zombie zaútočí na moe dívenky v letní sezóně

main_imgJe tomu už více než půl roku, co byla na obálce časopisu Manga Time Kirarara Forward oznámena anime adaptace mangy Gakkou Gurashi, jež sleduje osudy čtyř dívek uzavřených na škole po zombie apokalypse. Až nyní se na stránkách nejnovějšího čísla zmiňovaného časopisu objevily bližší informace o tvůrcích, seiyuu a datu premiéry.

Animace se chopilo studio Lerche, které můžete znát díky Machine-Doll wa Kizutsukanai či stále vycházejícímu Ansatsu Kyoushitsu. Režie projektu připadla na starost ne příliš zkušenému Andouovi Masaomimu, jenž v minulosti figuroval jako režisér pouze u anime White Album 2. Mangu do scénáře převedl sám autor původního příběhu Kaihou Norimitsu, pro něhož to bude premiéra na podobné pozici. Trojlístek nejdůležitějších tvůrců uzavírá Iizuka Haruko, jež se postarala o vzhled postav. Plody její práce můžete vidět v úvodním obrázku článku, který v současnosti vévodí také oficiálním stránkám projektu.

Čtveřici přeživších namluví seiyuu Minase Inori, Ozawa Ari, Mao a Takahashi Rie. Premiéra byla zatím ohlášena na blíže neurčený termín v letošní letní sezóně. Anotaci a více informací o předloze najdete ve starším článku.

Gakko-Gurashi

Zdroje: ANN

Zanechte komentář