Saint Seiya se vrací v další sérii

001lLoni v říjnu oznámila společnost Bandai, že hodlá produkovat další anime sérii zasazenou do universa Saint Seiya. Ale teprve až nyní se na oficiálním webu začala veřejnosti svěřovat s bližšími informacemi. Nový projekt ponese název Saint Seiya: Soul of Gold (v překladu „Světec Seiya: zlatá duše“) a zahájí již letos na jaře. Jak název napovídá, anime by se mělo soustředit na dvanáctku zlatých světců, kteří v původním příběhu pouze sekundovali hlavní pětici hrdinů. Vysílání má probíhat přes zatím blíže nespecifikovaný streamovací portál. Na oficiálních stránkách je rovněž ke zhlédnutí nová upoutávka.

Post režiséra zastane nováček Furuta Takeshi, který má zatím zkušenosti pouze s pomocnou režií anime Nobunagun a režií série Mangaka-san to Assistant-san. Hlavním scénáristou se stane Takeuchi Toshimitsu, jehož um lze posoudit v sériích Francesca a Weiss Survive R. O návrhy postav se postará zkušený Motohashi Hideyuki, který mimo jiné obstaral návrhy k anime jako Harlock Saga a Hikaru no Go.

Co se hlasového obsazení týče, Aioriu znamení Lva namluví Tanaka Hideyuki. Aiora znamení Střelce Yara Yuusaku. Mu znamení Berana Yamazaki Takumi. Mila znamení Štíra Seki Toshihiko. Aldebarana znamení Býka Genda Tesshou. Camua znamení Vodnáře Kanna Nobutoshi. Shaku znamení Panny Mitsuya Yuuji. Shuru znamení Kozoroha Kusao Takeshi. Deathmaska znamení Raka Tanaka Ryouichi. Afrodita znamení Ryb Nanba Keiichi. Dohka znamení Vah Horiuchi Kenyuu. A Sagu znamení Blíženců Okiayu Ryoutarou.

Zanechte komentář