První upoutávka na shoujo anime Ookami Shoujo to Kuro Ouji

ookami_shoujo_to_kuro_oujiNa oficiálních stránkách anime adaptace mangy Ookami Shoujo to Kuro Ouji se objevila první televizní upoutávka, na které můžeme spatřit hlavní postavy. Krom toho již delší dobu známe produkční tým a také datum začátku vysílání, které bylo stanoveno již na příští měsíc.

Hlavní protagonistkou příběhu je 16letá slečna Shinohara Erika, která se pravidelně svým spolužačkám chlubí o svých milostných eskapádách. Ve skutečnosti ale žádného přítele nemá a ani nikdy neměla. Jednoho dne se kamarádkám pochlubí, že jejím přítelem je pěkný chlapec z fotografie. K její smůle se ukáže, že tento krasavec se jmenuje Sata Kyouya a chodí na stejnou školu jako ona a její kamarádky. Aby si Erika zachovala svoji pověst, požádá jej, aby hrál jejího přítele. On s tím sice souhlasí, ale začne se k ní chovat jako ke psovi.

Animace se chopilo studio TYO Animations. Režie se ujal Kasai Kenichi, který se podílel na mnoha anime od studia J.C.Staff, v poslední době například na Love Stage!!. Debut na pozici scénáristky si zde odbude Hirabayashi Sawako, která se dříve podílela na obou sériích Kuroko no Baske nebo na anime Akikan!. O ztvárnění postav se postarala Fujioka Maki, jejíž převod postav z mangy jsme mohli vidět v dalším shoujo anime Itazura na Kiss.

Zdroje: Crunchyroll, ANN

1 komentář

    Error thrown

    Call to undefined function mysql_query()