Anime Fairy Tail se po roce vrátí

cf6771be12dec73b25a89f3485334e5aSamotný autor mangy Fairy Tail, Mashima Hiro, fanouškům již v červenci oznámil, že loni v dubnu ukončená adaptace jeho díla se dočká pokračování. Jediné, co chybělo, byl čas, kdy se tak stane. Tuto informaci nám doplňuje šesté číslo časopisu Weekly Shounen Magazine, ve kterém se dočteme, že úspěšné anime Fairy Tail bude pokračovat a letos v dubnu, tedy po roce, se opět vrátí do japonských televizí.

Tato informace zajisté potěšila nejednoho fanouška této série. Stejného názoru je i režisér Ishihira Shinji (původní Fairy Tail, Log Horizon), jelikož je rád, že se může podílet na znovuuvedení tohoto anime zpátky na televizní obrazovky. Většina produkčního týmu z první sezóny si udržela svá místa, nicméně na některých pozicích byla změna nevyhnutelná. Takeuchi Shinji (Gintama) nahradí jako návrhář postav Yamamoto Aoi a studio Bridge nahradí Satelight v animaci. Druhé studio starající se o animaci, A-1 Pictures, si své místo udrželo. Režisér si od tohoto kroku slibuje zvýšení kvality celé série.

Seiyuu obsazení pro hlavní pětici postav se taktéž nezměnilo. Natsuovi propůjčí hlas Kakihara Tetsuya, za Lucy bude opět stát kontroverzní Hirano Aya, Exceed Happy bude mít hlas Kugimiyi Rie, Graye zahraje Nakamura Yuuichi a konečně Erzu ztvární Oohara Sayaka.

Na závěr připomeňme, že původní Fairy Tail skončil loni v dubnu s celkovým počtem 175 dílů a zprávou „Pokračování příště“.

Zdroje: ANN, Haruhichan

Zanechte komentář