Nové informace o filmu Aura

Na oficiálních stránkách chystané filmové adaptace novely Aura s podtitulem Maryuuinkouga Saigo no Tatakai se objevily nové informace a nová upoutávka.

Hlavní postavou příběhu je středoškolák Satou Ichirou, který si jednou ve škole zapomene sešit. Když se pro něj vrací uprostřed noci, naráží  zde na nádhernou dívku, která se mu představí jako čarodějnice z jiného světa. Sám Ichirou kdysi trpěl podobnými přeludy a měl kvůli tomu ve škole problémy. A proto se rozhodne, že ji pomůže se z této nemoci výlečit.

Animace se ujme studio AIC (Tentai Senshi Sunred, Bamboo Blade). Režii má na starosti Kishi Seiji (Angel Beats!, Persona 4 The Animation), na scénaři pracuje Uezu Makoto (Katanagatari, Utawarerumono). O převod postav z novely do anime se postará Morita Kazuaki (Nyan Koi!, Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai). Zajímavosti je, že tato trojice již společně pracovala například na tv sérii Seto no Hanayome či na OVA Carnival Phantasm. Dá se tedy očekávat, že i toto anime bude dosahovat vysokých kvalit.

Hudební stránka filmu by něměla také být slabá, neboť na ní pracuje Ooshima Michiru, což rozhodně není neznámé jméno – vytvářela již například soundtrack k Bounen no Xamdou, k hudebně laděnému anime Beck či k první sérii Fullmetal Alchemist.

Film měl původně vyjít již v tomto roce, nicméně společně s informacemi o anime a novou upoutávku se na oficiálních stránkách objevilo i oznámení, že film má vyjít až v roce 2013.

Nově vyšlé promo:

http://www.youtube.com/watch?v=dNTVBIiuKYg&fs=1&feature=oembed&wmode=opaque

zdroj:   ANN