Romantická komedie o změně pohlaví

Záměny pohlaví nejsou v anime nijak výjimečná záležitost a ruku v ruce s nimi chodí různé více či méně trapné situace smíchané s dávkou nevinného studu nebo romantiky. Nová série na motivy mangy Kuro gal ni nattakara šinjú to šite mita se ale na věc podívá možná více „do hloubky“.

Pokud dále prozradíme, že se jedná o anime z produkce společnosti ComicFesta a jeho „plnotučná“ verze bude k vidění pouze v placené sekci webu, je některým už asi jasné, kam bude tato série směřovat. Ostatně i název je poměrně výmluvný „Stala se ze mě Kuro-gjaru*, a tak jsem ojel svého nejlepšího kamaráda“. Oproti většině záležitostí z produkce ComicFesty bude mít toto anime stejné obsazení seijú pro obě verze.

*Kuro-gjaru je zkratka „ganguro gjaru“, což je módní trend kombinující tmavé opálení a subkulturu gjaru (gal), která vznikla v Japonsku v devadesátých letech minulého století.

Nástin děje je následující: Hlavními hrdiny romantické komedie se záměnou pohlaví jsou Čihara Šion a Čihaja Rui, dva přátelé z vysoké školy a neporazitelní svůdníci dívek. Jednoho dne Šion dostane od záhadné ženy drogu a probudí se v ženském těle. Když ho jako první najde jeho kamarád Rui, na první pohled se do něho (ní) zamiluje, i když ze začátku netuší, o koho se ve skutečnosti jedná.
Na premiéru se můžeme těšit od čtvrtého dubna letošního roku. A pro zájemce byla jako lákadlo zveřejněna celá první (čtyřminutová) epizoda. Ke zhlédnutí je na YouTube, samozřejmě ale v silně cenzurované verzi.

Pokud by pak někoho zajímala předloha, je k dispozici buď v originále, anebo je možné si ji přečíst na placené službě pro Android Coolmic, kde byla tato manga vydána v angličtině pod názvem F***ed by My Best Friend.

zdroj:   ANN