Je libo ústřice jako v Banana Fish?

Budou to už skoro dva roky, co skončilo vysílání kriminálního anime Banana Fish (prosinec 2018). I po takto dlouhé době se Grand Central Oyster Bar & Restaurant Tokyo rozhodl přijít se zajímavou nabídkou menu, jež je inspirována právě zmíněnou sérií. Konkrétně se pak jedná o scénu z 11. epizody anime, ve které se v manhattanské pobočce Grand Central Oyster Baru hlavní hrdina Ash Lynx potkává s novinářem Maxem Lobem, převlečeným za Ashova otce. Na rozdíl od mnoha podobných nabídek, které nabízí k objednání prapodivné barevné kreace (s nimiž hlavní hrdinové sdílí maximálně barvu vlasů), se zde jedná o stejné pokrmy, které si objednali i účastníci scény v anime.

Pokud sáhnete po menu pro jednu osobu za 5500 jenů (zhruba 1250 korun) můžete se těšit na Boston Clam Chowder (rybí bílá polévka ze škeblí), šest čerstvých ústřic a sklenici Coca-Coly. V případě menu pro dva za 17000 jenů (zhruba 3900 korun) si pochutnáte na dvou polévkách, dvanácti ústřicích, půlkilovém steaku z nízkého roštěnce a na zapití vám číšník přinese dvě sklenice Coca-Coly. K oběma jídlům jako bonus dostanete plastový stojánek na mobilní telefon a složku s originální ilustrací.

Kromě jídel si dále můžete objednat dva originální koktejly pojmenované podle druhé a dvacáté čtvrté epizody anime. Catcher in the Rye je nealkoholický koktejl s hořkým sirupem, broskví a nektarem, zatímco In Another Country je alkoholický drink z mangového likéru a borůvkového sirupu. Každý z nápojů vás bude stát 1200 jenů (zhruba 270 korun) a na památku k němu dostanete originální placku (odznak).

Tato nabídka je k dispozici od 26. října do 25. prosince, takže pokud jste fanoušci Banana Fish a máte cestu přes Tokio…