Premiéra nového Digimon filmu

V neděli 7. července došlo k aktualizaci oficiálních stránek nového filmu z Digimon série. Nově upravený propagační obrázek, který nakreslil Nakacuru Kacujoši, můžete vidět vlevo. Upoutávku přikládáme na konec článku. Vedle vizuálních vodítek byl rovněž zveřejněn oficiální název projektu, datum premiéry i další jména tvůrčího týmu. Název filmu zní Digimon Adventure LAST EVOLUTION Kizuna. Do kin se podívá příští rok 21. února. Propagační materiály hovoří o „posledním dobrodružství Taičiho s Agumonem“. Nové hlasové obsazení lidských protagonistů, které jsme mohli slyšet v předchozím Digimon Adventure tri., si své role zopakuje i zde. Film produkuje společnost Toei Animation.

Taguči Tomohisa se ujal režie, o kterou se postaral i u seriálů Persona 4 The Golden Animation a Sósei no onmjódži. Scénář napsal Jamatoja Akacuki, jehož můžeme znát jako hlavního scénáristu projektů Gintama a Soul Eater. Mimo ty psal epizodní scénáře již k několika dílům původní Digimon Adventure série. Povinnosti předního animačního režiséra byly svěřeny Tačikawovi Seidžimu, jehož zkušenosti na stejném postu zahrnují anime Amagami SS a Ao haru Ride. Animační práce jsou v rukou studia Jumeta Company. Toei řídí distribuci a marketing.

Z předchozích zpráv jsme znali již čtyři tvůrce podílející se na filmu. Těmi byli Seki Hiromi, jež je pod filmem podepsána jako dozor; Nakacuru Kacujoši, který nakreslil návrhy postav; Watanabe Kendži, jenž se ujal návrhů Digimonů; přičemž všichni tři kdysi stáli za zrodem této značky. Watanabe navrhoval příšerky již do původních her a Seki produkovala první čtyři digimoní seriály, k nimž vytvářel návrhy postav právě Nakacuru. Čtvrtým dříve oznámeným jménem byl producent Kinošita Jósuke.