Originální animovaný seriál Granbelm

V létě nás čeká originální animovaný seriál nazvaný Granbelm, který se v pátek 7. června dočkal nového propagačního obrázku i upoutávky upřesňující premiéru. Ta proběhne v sobotu 6. července v 01:55 na televizní stanici MBS v programovém bloku Animeism. Vedle upoutávky byla volně ke zhlédnutí zveřejněna i první polovina úvodní epizody; video je umístěno v závěru článku. K oznámení projektu došlo letos začátkem března. Prezentován byl jako nové anime od tvůrců adaptace Re:Zero. Mezi ty se řadí režisér Watanabe Masaharu, autor původních návrhů postav Ootsuka Shinichirou a hudební skladatel Suehiro Kenichirou. Všichni tři si u nového počinu zopakují stejné role jako v Re:Zero.

Seriál se odehrává téměř po tisíci let od chvíle, kdy ze světa zmizela veškerá magie. Lidé již na její existenci zcela zapomněli. Zdánlivě bezstarostná středoškolačka Kohinata Mangetsu není žádnou výjimkou. Děvče však cítí, že jejím všedním životě něco schází – cíl, za kterým by stálo za to se hnát; úděl jenom pro ni. To ještě netuší, že jedno půlnoční setkání s dívkou jménem Shingetsu Ernesta Fukami uvede do pohybu kola jejího osudu.

Režisér Watanabe Masaharu dlouhá léta operoval pod svým pseudonymem Sessha Gorou; proslul především jako animátor a animační režisér na seriálu Naruto shippuuden a přidružených filmů. Hlavním scénáristou Granbelmu se stal Hanada Jukki, jenž pracoval například na Steins;Gate a Hibike! Euphonium. Návrhy postav zpracoval Imanaka Kei, zatímco o robotické jednotky se postaral Jimmy Stone. Suehiro Kenichirou skládal hudební doprovod mimo jiné k Shoujo shuumatsu ryokou a Comic Girls. S produkcí seriálu pomáhá společnost Infinite. Animační práce byly svěřeny studiu Nexus.

Shimabukuro Miyuri a Tanezaki Atsumi se představí v hlavních rolích. Doprovázet je budou Hikasa Youko, Yuuki Aoi, Akasaki Chinatsu, Kubo Yurika, Iwami Manaka, Kimura Juri, Kasuga Nozomi, Akao Hikaru, Kouno Marika, Uchiyama Yumi a Tamura Yukari. Píseň Tsuki o ou mayonaka k úvodní titulkové sekvenci nazpívala Aoi Eir, zatímco píseň Negai k závěrečným titulkům nazpívala Uru.


Zanechte komentář