Kimi to, nami ni noretara od Yuasy

Loni v říjnu odhalil režisér Yuasa Masaaki svůj nový projekt nazvaný Kimi to, nami ni noretara (Když s tebou sjíždím vlny). V sobotu 9. března došlo k aktualizaci oficiálních stránek, které byly doplněny o datum premiéry, obsazení hlavních rolí, hlavní členy tvůrčího týmu, propagační obrázek a upoutávku. Originální film se premiéry dočká letos 21. června a v hlavních rolích se představí Katayose Ryouta a Kawaei Rina. Těm budou sekundovat Matsumoto Honoka a Itou Kentarou. O doprovodnou píseň Brand New Story se postarala kapela GENERATIONS from EXILE TRIBE. Film bude do kin distribuovat společnost Touhou.

A o čem že film vlastně vypráví? Mukaimizu Hinako přijali na vysokou. Děvče se to rozhodlo oslavit návštěvou přímořského městečka, kde doufá, že si bude moci dosytosti zasurfovat. Co čert nechtěl, místo toho dojde k požáru. Díky němu se Hinako setká s hasičem jménem Minato, do kterého se bláznivě zamiluje. O nějaký čas později naneštěstí přijde Minato v moři o život, což jeho přítelkyni připraví o radost ze života. Jednoho dne si Hinako při vzpomínání na radostné dny se svým chlapcem začne pobrukovat starou píseň a zároveň s tím se na vodní hladině objeví Minatův obraz. To se opakuje a dívka je nadšena, že může být znovu se svým milým. Jenomže proč se Minato vrátil? A můžeme tomu vůbec říkat návrat, je-li nezlomitelným poutem připoután k vodě?

Režiséra Yuasu Masaakiho mohou diváci znát jako tvůrce filmů MIND GAME a Yoake tsugeru Lu no uta. Scénář napsala Yoshida Reiko, stejně jako tomu učinila i v případě projektů Liz to aoi tori a Wakaokami wa shougakusei!. Návrhy postav nakreslil animátor Kojima Takashi, který se postaral o obrazový scénář, epizodní režii i kompletní animaci 9. epizody seriálu DEVILMAN crybaby, mimoto navrhoval postavy pro anime Flip Flappers. K tomu se navíc rovněž ujal povinností předního režiséra animace. Vedoucím animátorem v programu Flash je Abel Gondora. Akai Fumihisa se postaral o vedení výpravy, jako tomu bylo například u Kiseijuu: Sei no kakuritsu.

Zvolenou barevnou paletu má na svědomí Nakamura Aiku. Vedoucím kompozitu se stal Fukushi Tooru. Hirose Kiyoshi se ujal střihu. Kasamatsu Kouji se postaral o zvukovou režii. Hudební doprovod složila Ooshima Michiru, jejíž kompozice jsme mohli slyšet v seriálech Sora no oto a Yojouhan shinwa taikei. Hlavními producenty projektu jsou Okayasu Yuka za Fuji TV a Choi Eun-Yeong za studio Science Saru, které film animuje.

Zanechte komentář