Mob Psycho 100 si vysloužil pokračování

V závěru března na zvláštním promítání rekapitulujícího speciálu Mob Psycho 100 Reigen ~Shirarezaru Kiseki no Reinouryokusha~ bylo oznámeno, že se seriál dočká přímého pokračování, které bude mít podobu televizního seriálu. Oficiální stránky byly nově doplněny o logo druhé řady, jež ponese prostý název Mob Psycho 100 II. Web dále zveřejnil novou propagační ilustraci k příležitosti narozenin protagonisty Kageyamy Shigea, jenž je oslavil v sobotu 12. května. První řada se vysílala v létě roku 2016. K pokračování se vrátí hlavní členové tvůrčího týmu z předchozí série. Hlasové obsazení by rovněž nemělo doznat změn. Datum ani přibližné období premiéry zatím odhaleno nebylo.

Na režisérskou sesli se tedy opět usadí Tachikawa Yuzuru, mezi jehož díla patří například seriál Death Parade a nově také film Meitantei Conan Zero no Shikkounin. Jako hlavní scénárista se vrací Seko Hiroshi, který napsal scénáře k filmové trilogii Ajin a nadcházejícímu letnímu seriálu BANANA FISH. Návrhy postav nakreslí Kameda Yoshimichi, který se mezi diváky proslavil jako animátor nové verze Hagane no Renkinjutsushi. Nyní se v kinech promítá film Doraemon Nobita no Takarajima, pro který rovněž navrhoval postavy. Wakabayashi Kazuhiro, jenž se podílel například na Bungou Stray Dogs DEAD APPLE, se vrací ke zvukové režii. Hudební doprovod složí Kawai Kenji. Jeho skladby bylo možno slyšet například ve filmu Sayonara no Asa ni Yakusoku no Hana o Kazarou.

V hlavních rolích se jako zaskočený student Kageyama Shigeo a jeho mentor šarlatán Reigen Arataka vrací Itou Setsuo a Sakurai Takahiro. V dalších rolích je doplní Ootsuka Akio, Irino Miyu a Matsuoka Yoshitsugu.

Za stejnojmennou komiksovou předlohou stojí kreslíř s pseudonymem ONE, jehož příběh loni, po pěti letech publikace, vyvrcholil 15. svazkem.

Zanechte komentář