Studio 3Hz chystá další originální sérii

mainPůvodně v březnu bylo oznámeno anime nesoucí název Princess Principal, které bude po Sora no Method a loňských Flip Flappers již třetím originálním počinem mladé společnosti Studio 3Hz. Oficiální web postupně zveřejňuje nové informace, a tak si nyní můžeme o projektu udělat jasnější obrázek. Televizní seriál se bude vysílat na stanici TOKYO MX, přičemž první epizody se dočkáme 9. července. Na zveřejněný propagační obrázek se můžete podívat vlevo; na upoutávku pak na konci článku. Projekt má i vlastní twitterový účet. Původní návrhy postav nakreslil Kuroboshi Kouhaku, ilustrátor knižní série Kino no Tabi.

Režie se ujal Tachibana Masaki, mezi jehož projekty patří například Tokyo Magnitude 8.0 a Barakamon. O scénář se postaral Ookouchi Ichirou, který napsal mimo jiné seriály Overman King Gainer a Kakumeiki Valvrave. Pod vizuálním konceptem je podepsán Munashichi, jenž se stejným způsobem podepsal u filmu Glass no Hana to Kowasu Sekai. Akiya Yukiko překreslila návrhy postav tak, aby byly schůdnější pro animátory, jak se o to postarala i v případě seriálu Code: Breaker. O vedlejší návrhářské práce se postarali Katagai Fumihiro, Hayami Rasenjin a Akizuki Ryou. Akiya Yukiko se společně s Nishiem Kimitakem podělí o práci předního režiséra animace. Návrh výpravy zpracoval Oohara Morihito, zatímco vedoucím výpravy se stal Ike Nobutaka. Barevnou paletu vybírala Tsumori Yuuko. Sadamatsu Gou se ujal povinností hlavního střihače. Animační práce mají na starosti Studio 3Hz a Actas.

Hudební doprovod složila Kajiura Yuki, jejíž tvorba zněla v seriálech .hack//Sign a Mahou Shoujo Madoka Magika. Iwanami Yoshikazu zajistí zvukovou režii. Píseň „The Other Side of the Wall“ k úvodní titulkové sekvenci složil Takahashi Ryou a nazpívala ji MARU. Píseň k závěrečným titulkům nazvanou „A Page of My Story“ nazpívaly představitelky hlavních rolí Imamura Ayaka, Kageyama Akari, Furuki Nozomi, Taichi You a Sekine Akira. Singl k openingu vyjde 26. července, singl k endingu pak 2. srpna.

Seriál se profiluje jako špionážní akce odehrávající se ve fiktivním Londýně za 19. století, kdy je město ohromnou zdí rozděleno na východ a západ. Pětice děvčat (Ange, Beatrice, Chise, Dorothy a Princezna) studující prestižní britskou školu, se vydává na vyzvědačské akce, při nichž každá z dívek využívá své jedinečné schopnosti. Vedle seriálu vzniká i hra s názvem Princess Principal GAME OF MISSON určená pro mobilní telefony. Hra vyjde někdy v průběhu letošního léta.

Zanechte komentář