Konosuba se připomíná

konosuba_2Na začátku týdne se na oficiálních stránkách chystané druhé televizní série k anime Kono Subarašii Sekai ni Šukufuku o! objevila nová hlavní ilustrace, jež je k vidění v náhledu článku. Kromě toho byly zveřejněny i návrhy několika vedlejších postav, které si můžete prohlédnout dole v galerii. Již z dříve bylo oznámeno, že anime se na televizní obrazovky dostane již jedenáctého ledna příštího roku.

Jak si pozornější z vás mohli všimnout, nová televizní série nebude navazovat na předchozí sérii, ale na OVA, která vyšla letos v červnu. V ní byla představena nová postava, Junjun, jež je dlouholetou rivalkou Megumin. Seijú z první série si nechali své postavy a stejně tak ani u produkčního štábu nedošlo k žádným větším změnám. Dokonce i úvodní a závěrečnou znělku zazpívají stejní interpreti jako u první série.

Pro neznalé jenom přípomíname, že protagonistou příběhu je nerd Sató Kazuma, který zemřel při autonehodě. Po smrti mu byla bohyní nabídnuta možnost, aby se společně s jednou věcí, co si vybere, přesunul do středověkého fantasy světa a zde pomohl porazit krále démonů. Kazuma souhlasí a jako jednu „věc“ si vybírá právě onu bohyni.

zdroj:   Crunchyroll