Anime plné mužských idolů se představuje

marginal_4Na oficiálních stránkách chystané anime adaptace idolové franšízy Marginal#4 se objevilo mnoho novinek. Dočkali jsem se tak první upoutávky, nových ilustrací a známe již i produkční štáb. Dále bylo oznámeno, že fanoušci se anime na televizních obrazovkách dočkají v lednu příštího roku pod názvem Marginal #4 Kiss Kara Cukuru Big Bang.

Jak už hlavní ilustrace a upoutávka napovídají, protagonisty příběhu bude fiktivní idolová skupina Marginal#4, která je složena ze čtyř sličných chlapců. Pod značkou Marginal#4 se již teď skrývá více než desítka singlů, několik alb a drama CD. Na podzim roku 2014 se dokonce (především) majitelky konzole PlayStation Vita dočkaly otome hry.

Na pozici hlavního režiséra svůj debut zažil Suzuki Kentarou, který zkušenosti nabral jako epizodní režisér u sérií Little Busters! a The Idolmaster. O scénář se postaral Jokotani Masahiro, jehož můžete znát z anime Free! nebo aktuálně vycházejícího Re: Zero kara Hadžimeru Isekai Seikacu. Itó Jóko pracovala na grafickém ztvárnění postav, jež se podílela například na aktuálně vycházejícím Amanču! nebo dříve na Love Stage!!. Veškeré přípravné práce probíhají ve studiu J.C.Staff.

zdroje:   ANN,  Crunchyroll