Prvotní GARO se opět objeví na televizních obrazovkách

garovisualOficiální blog série GARO specifikoval datum návratu původní série na televizní obrazovky. Pětadvacetiepizodní seriál se vrátí v sobotu 9. července v 1:23 v noci na stanici TV Tokyo. Jde tedy o časový slot, kde se doposud vysílaly všechny série z GARO univerza. Původní seriál z roku 2005, nazvaný jednoduše GARO (v překladu „Vlčí tesák“), byl pro nové vysílání digitálně zrestaurován a bude nyní poprvé k vidění v HD rozlišení. Na oficiálních stránkách série nově došlo k otevření sekce pro tento staronový zářez.

Za námětem, příběhem i režií stojí Amemiya Keita, který v minulosti režíroval například film Mirai Ninja a seriál Tekkouki Mikazuki, především ovšem proslul jako osobitý návrhář postav pro tokusatsu seriály – pracoval například na několika filmech a seriálech Kamen Rider. Amemiya se kromě základní dějové kostry rovněž podílel na scénářích k většině epizod. Jako epizodní režiséři na seriálu dělali Yokoyama Makoto, Kaji Kengo a Kaneda Ryuu. Na scénáři vedle Amemiyi pracovali Taguchi Kei, Hayashi Soutarou, Kobayashi Yuuji a již zmíněný Kaji Kengo.

V hlavní roli se objevil Konishi Ryousei. V dalších rolích se představili Hijii Mika, Kyoumoto Masaki, Hotaru Yukijirou a Fujita Rei. Hudební doprovod složili Kinoshita Shinji a Oota Kouichi. Svými skladbami přispěli také Kuriyama Yoshichika a Sawano Hiroyuki. Dvě úvodní písně nazpívalo hudební uskupení JAM Project, jehož vůdce Kageyama Hironobu namluvil rytířský prsten zvaný Zaruba. Závěrečné písně nazpíval Kyoumoto Masaki.

Saejima Kouga patří k řádu makaiských rytířů, jejichž posláním je chránit lid před krvelačnými démony „hrůzy“. Tito bojovníci mají ku pomoci možnost přivolat zbroj, která jim umožní ďábelská stvoření porazit. Kouga po svém otci zdělil proslulou zlatou zbroj a s ní i titul „Vlčího tesáku“. Jenomže hrůzové jsou těžcí nepřátelé a zabránit jim v požírání lidí není jenom tak. Zvláště když se ve městě objeví další z makaiských rytířů, jehož záměry jsou nejasné.

Zanechte komentář