Poslední informace před premiérou Mob Psycho 100

main_img01Letos v únoru jsme informovali o animované adaptaci mangy Mob Psycho 100, jejíž premiéra je už za rohem. Televizní seriál se začne vysílat v létě a po nedávné aktualizaci oficiálních stránek víme přesně kdy a kde. K premiéře úvodní epizody dojde v úterý 12. července v 0:00 na televizní stanici Tokyo MX, na které vystřídá aktuálně se vysílající Bakuon!!. Nedopatřením pak stránky odhalily pravděpodobnou délku seriálu, neboť zdrojový kód obsahuje předchystané entity pro čtyřiadvacet epizod. Tato informace však oficiálně potvrzena nebyla.

Co se tvůrčího týmu týče, již jsme psali o režisérovi Tachikawovi Yuzuruovi, hlavním scénáristovi Seko Hiroshim, návrháři postav Kamedovi Yoshimichim a hudebním skladateli Kawai Kenjim. Ty doplní režisér zvuku Wakabayashi Kazuhiro, střihač Hirose Kiyoshi a vedoucí výpravy Kouno Ryou. Na první epizodě budou přímo pracovat Seko Hiroshi jako scénárista, Tachikawa Yuzuru jako autor obrazového scénáře a režisér a Kameda Yoshimichi jako režisér animace. Animační práce má v rukou studio Bones, zatímco o distribuci se postará společnost Warner Bros.

V hlavních rolích uslyšíme Itou Setsua a Sakuraie Takahira. Doplní je Ootsuka Akio, Matsuoka Yoshitsugu, Irino Miyu, Tanezaki Atsumi, Hosoya Yoshimasa, Satake Uki a Fujimura Ayumi. Píseň „Refrain Boy“ k závěrečným titulkům nazpívá kapela All Off, jejíž písně se objevily v prvním i druhém openingu anime Heavy Object. Píseň nazvanou „99“ k úvodním titulkům nazpívá nové uskupení Mob Choir, které bylo zformováno čistě pro seriál. Singly k obou písním vyjdou 31. srpna.

Zanechte komentář