Obsazení 91Days

91visualV březnu jsme informovali o prvním originálním počinu 91Days stále mladého studia Shuka. Producenti začali skrze oficiální stránky a twitterový účet zveřejňovat další podrobnosti týkající se nadcházejícího seriálu. Anime se začne vysílat letos v létě na televizní stanici MBS v jejím programovém bloku Animeism, který bude sdílet s novou animovanou adaptací Berserk. Nové epizody se tedy dočkáme vždy v sobotu ve dvě v noci. Oficiální stránky také nabídly pohled na hlavní a vedlejší postavy. Dále byla zveřejněna jména jejich seijú.

V hlavních rolích se jako Avilio představí Kondó Takaši a jako jeho sok Nero naopak Eguči Takuja. Další postavy namluví Sakurai Takahiro (Balbero), Saitó Sóma (Corteo), Cuda Kendžiró (Fango), Nišijama Kótaró (Furate), Nakamura Júiči (Ronald), Ono Daisuke (Vanno)  a Jamadži Kazuhiro (Vincent).

Hudební doprovod je v rukou skladatele jménem Kaida Šógo, jehož tvorbu bylo možno slyšet v Neko Mači a Special A. Píseň „Signal“ k úvodní titulkové sekvenci nazpívá TK from Ling Tosite Sigure, který dříve nazpíval „unravel“ použitý v animované adaptaci Tókjó Kušu. Píseň „Rain or Shine“ k závěrečným titulkům poskytne zpěvačka ELISA, jež nazpívala opening k anime Kami nomi zo Širu Sekai.