Letní Nanatsu no Taizai speciál

nanatsunotaizaiOficiální stránky animované adaptace Nanatsu no Taizai koncem března oznámily, že se titul dočká čtyřepizodního speciálu, k jehož premiéře dojde letos v srpnu. Před několika dny byly informace o vysílání blíže specifikovány. Vysílání započne v neděli 28. srpna v programovém slotu Nichigo, který vysílá televizní stanice MBS každou neděli v 17:00. Speciál tak ve slotu nahradí osmiepizodní pokračování seriálu Arslan Senki. Celý název nového anime zní Nanatsu no Taizai: Seisen no Shirushi (v překladu „Sedm smrtelných hříchů: Předzvěst svaté války“).

Nový příběh pro speciál napíše autor původní mangy Suzuki Nakaba. Ve tvůrčím týmu došlo od první série k několika obměnám. Na pozici režiséra se ukáže Tokoro Tomokazu, který stál například za Haibane Renmei a OVA Hellsing. Ten nahradil Okamuru Tensaie, který je nyní zaneprázdněn režírováním anime Kuromukuro. Hlavní scénáristkou se nově stala Ayana Yuniko, jež přispěla k seriálům Denpa Onna to Seishun Otoko a Makura no Danshi. Ta nahradila Sugu Shoutaroua, který dělal na první sérii.

Návrhy postav nakreslí navrátilec Sasaki Keigo, který mimo Nanatsu pracoval na Boku dake ga Inai Machi a Ao no Exorcist. Přední režisérkou animace se stala Sudou Tomoko, jež se podílela na Gin no Saji a Imawa no Kuni no Alice. K hudebnímu doprovodu se vrátí skladatelé Sawano Hiroyuki a Wada Takafumi, kteří spolupracovali i na Owari no Seraph. Seriál vzniká pod křídly společnosti A-1 Pictures.

Hlasové obsazení zůstává neměnné a diváci se tedy mohou těšit na návrat jmen jako Suzuki Tatsuhisa, Fukuyama Jun, Yuuki Aoi, Amamiya Sora, Kuno Misaki, Kaji Yuuki, Miyano Mamoru, Sakamoto Maaya, Takagi Yuuhei a dalších. První série adaptující stejnojmennou mangu se vysílala v roce 2014 a 2015. Celkem se dočkala čtyřiadvaceti epizod. V červnu a srpnu 2015 následovaly ještě dvě bonusové epizody přibalené k limitovaným edicím patnáctého a šestnáctého svazku mangy. Předloha v současné chvíli čítá dvacet svazků.

Zanechte komentář