Mahou Tsukai no Yome v pohybu

mayome_animuVe čtvrtek 10. března došlo k naplnění oficiálních stránek mangy Mahou Tsukai no Yome („Mudrcova nastávající“) novým obsahem. Doména byla zaregistrována již v prosinci; k otevření stránek potom došlo zkraje března. Stránky však obsahovaly pouze odpočet. Web odhalil chystanou animovanou adaptaci mangy, na níž se můžeme těšit. Půjde o OVA čítající tři díly. Epizody budou postupně přibaleny k šestému, sedmému a osmému svazku předlohy. Celý název adaptace zní Mahou Tsukai no Yome: Hoshi Matsu Hito („Mudrcova nastávající: Čekání na hvězdy“). První epizodu můžeme očekávat 13. srpna, kdy zahájí dvoutýdenní promítání v osmi vybraných japonských kinech.

Do pozice režiséra byl posazen Naganuma Norihiro, který se podílel na seriálu Hoozuki no Reitetsu jako pomocný režisér a sám režíroval Yowamushi Pedal film. Scénář sepíše Takaha Aya, která spolupracovala na Psycho-Pass jako poradkyně. Návrhy postav zpracoval Katou Hirotaka, jehož předchozí zkušenosti zahrnují navrhování postav pro anime Hoozuki no Reitetsu a hlavní režii animace u filmu Shisha no Teikoku. O kresbu pozadí se postará studio Bamboo. Produkce se účastní i studio Production I.G, zatímco na animační stránce věci pracuje jeho dceřiná společnost WIT Studio.

V hlavní roli se jako Hatori Chise představí Tanezaki Atsumi. Mudrce Eliase Ainswortha namluví Takeuchi Ryouta. Ruthovi propůjčí hlas Uchiyama Kouki a Silky zase Endou Aya. Hudební doprovod je v rukou společnosti Flying Dog, která spolupracovala i na Gakusen Toshi Asterisk a Ookami to Koushinryou.

Předloha autorky i kreslířky Yamazaki Kore začala vycházet v roce 2013 a doposud vydala materiálu na pět sborných svazků. Děj se soustředí na dívku Hatori Chise, jíž zemřeli oba rodiče. Vyústěním okolností se děvče dostane na podivnou aukci jako prodejní artikl. Nejvyšší nabídku podá mudrc Elias Ainsworth, který se z Chise rozhodne učinit svou žačku. Jak se však dívka brzy dozví, její budoucnost neskrývá jenom studium magie ale také sňatek s Eliasem. OVA série nabídne události z doby před setkáním Eliase a Chise, bude tak dění z mangy dějově předcházet.

Zanechte komentář