Soutěž v kreslení s nakladatelstvím Crew

crew_soutezVe spolupráci s nakladatelstvím Crew jsme si pro vás připravili soutěž v kreslení, která snad zaujme několik talentovaných duší. Vaším úkolem je ručně (tedy bez použití grafických programů) nakreslit či namalovat na papír formátu A4 našeho maskota, všemi milovanou Izumi Konatu z anime Lucky Star, ve stylu nějaké mangy vydané u nás nakladatelstvím Crew (přehled zde). Můžete tedy na papíře vykouzlit například Konatu v oblečení Šinigami (Bleach) nebo třeba Konatu bojující proti titánovi (Útok titánů). Na druhou stranu papíru nezapomeňte napsat své celé jméno a e-mailovou adresu, na kterou vás kontaktujeme v případě výhry.

To ovšem k účasti v soutěži nestačí. Svůj výtvor vezměte a doneste ho na letošní Crwecon, který se uskuteční v sobotu 6. června 2015 v pražském klubu Cross. Tam najděte označenou krabici s logem Crew, nakreslenou Izumi Konatou a nápisem „soutěž“ a svůj výtvor do ní vhoďte. Krabice bude pravděpodobně někde u manga sekce. A když už tam budete, užijte si tamní program plný komiksů, mangy a navštivte třeba i přednášku AMzone. Čas na odevzdání výkresu máte od 9:00 do 17:00.

A o co se vlastně soutěží? Naše porota výtvory zhodnotí a tři nejhezčí odměníme 2 kusy mangy ze stáje nakladatelství Crew dle vašeho vlastního výběru. Výherní obrázky navíc možná i zveřejníme. Tak na nic nečekejte a popadněte tužky a štětce, na vaše výtvory se těšíme. Užijte si Crwecon a třeba si budete užívat za odměnu i nové mangy.

crwecon15