Třetí řada Working!! v létě

working_3O oznámení třetí řady anime Working!! jsme vás informovali již v srpnu, ale teprve nyní byly zveřejněny podrobnosti. K poslednímu, třináctému, svazku mangy byl totiž přiložen i plakát s oznámením (viz obrázek novinky), že třetí série se začne vysílat v červenci a že její oficiální název zní „Working!!!“. Souběžně s tím byly aktualizovány i oficiální stránky anime.

Rovněž je již znám produkční tým. Ten se od druhé série liší pouze na pozici hlavní režie, které se chopila Kamakura Jumi, jež doposud působila hlavně jako epizodní režisérka. Animace i tentokrát vzniká ve studiu A-1 Pictures, scénař sepisuje Jošioka Takao a o návrh postav se stará Adači Šingo. Seijú obsazení hlavních postav bude také beze změn.

Autorkou mangy je Takacu Karino. Ta kromě Working!! stojí například i za mangou Servant x Service, která se rovněž dočkala anime adaptace. Working!! vydávala od roku 2005 až do letošního listopadu v časopise Šónen Gangan společnosti Square Enix. Nicméně autorka se na svém blogu nechala slyšet, že v lednovém vydání časopisu se dočkáme ještě jednoho krátkého dílu, který ukáže osudy hrdinů po konci původní mangy.