Violet Sakuja

01Stačily pouhé dva týdny a na post figurky týdne opět zasedla Sakuja z herního titulu Shining Ark, určeného pro PlayStation Portable. Seraphim verzi, o které jste se mohli dočíst zde, vystřídala Violet v podání společnosti Alphamax. Přestože se jedná o stejný charakter, vzhledem se od sebe velmi liší.

Violet Sakuja je oděna do fialových šatů a na hlavě má usazený klobouk stejné barvy. Všechny možné nepřátele je připravena poctít ostřím své majestátní zbraně, kterou třímá v levé ruce, zatímco v pravačce drží masku přes oči. Tu lze figurce opravdu nasadit, jak se ostatně můžete přesvědčit na níže přiložených fotografiích. Všimnout si na nich můžete i toho, že Sakujinu pravou ruku je možno vyměnit za jinou verzi. V té již nedrží masku, má ji pouze volně svěšenou podél těla.

Figurka v měřítku 1/8 (26,5 cm) vychází z kresby nikoho jiného než hlavního designéra postav série Shining, Tonyho Taky. Na AmiAmi lze Sakuju předobjednat za 11 480 jenů (2 228 Kč). Na trh by měla být uvedena během července.