Originální sci-fi anime od studia Bones

Captain EarthV neděli byl spuštěn oficiální web sci-fi anime Captain Earth. Na webu se lze dozvědět základní informace o tomto projektu, jako je například letmý nástin děje, produkční tým nebo datum vysílání prvního dílu. Anime se dočkáme příští rok v květnu.

Ústřední postava příběhu, Manatsu Daichi, si noc před začátkem letních prázdnin všimne podivné duhy nad ostrovem Tanegashima. Jelikož tuto duhu už kdysi viděl a něco mu připomíná, rozhodne se na ostrov vydat. Duha v něm zároveň vyvolá vzpomínky na záhadnou smrt svého otce a setkání s podivným chlapcem a dívkou, a Daichi tak na ostrov dorazí ponořen do svých myšlenek. V hlavní budově ostrova se však náhle rozezní poplach a podivná mecha se Daichiho zeptá, zda-li je on jejím kapitánem. Daichi se dozvídá, že na Zemi právě útočí záhadné anorganické bytosti z Uranu známé pod názvem „Kirutogangu“.

Za animací stojí studio Bones (Bounen no Xamdou, Star Driver). Režie se ujme Igarashi Takuya (Soul Eater, Ouran Kokou Host Club), scénář píše Enokido Youji (Redline, Shoujo Kakumei Utena) a návrh postav má na starosti Ishino Satoshi (Date a Live, všechny série Nogizaka Haruka no Himitsu).

http://www.youtube.com/watch?v=-dueVBmAY54&fs=1&feature=oembed&wmode=opaque

Zdroje: ANN

Zanechte komentář