Zbytek Comiketu, Nyaruko, poušť, atd.

Další dva dny Comiketu už jsem přijel o poznání později, a to asi půl hodiny po zahájení a další den před zahájením. Druhý den jsem musel Comiket opustit již o čtvrt na jednu, protože mě čekal event anime Nyaruko, a tak jsem se v Big Sight ohřál asi jen tři čtvrtě hodiny. Za to Nyaruko event trval pěkné dvě hodiny a spolu se svým známým jsme díky dobrému pořadovému číslo a správným skillům vše sledovali z páté řady.

Shikishi ze stánku Momokyun Sword s nakopírovaným podpisem Mikami Shiori

Třetí den Comiketu mě čekala jen jedna, za to nejdůležitější věc ze všech: owatashikai event (podobné jako handshake event, jen místo potřesení rukou člověk dostane nějakou věc, typicky bromide fotku s nakopírovaným podpisem) s Mikami Shiori a Kusudou Ainou.

Pohlednice s nakopírovaným podpisem Mikami Shiori

Během týdne jsem se zastavil v japonské pobočce Sahary u města Tottori a cestou ještě v dalších dvou městech na západě Japonska. V sobotu jsem pak již byl zpět v Akihabaře a ve velice mezinárodním složení navštívil svůj oblíbený karaoke podnik Pasela Resorts. Později večer pak se Simikem animate a další obchody a na závěr opět Mai:lish café.

Reklama na Miku Xperia telefon na stanici v Shibuyi

Poušť v Tottori