Lístky na K-On film v předprodeji + trailer

Přestože do uvedení filmu Eiga K-On! vycházejícího z anime K-On!! zbývá ještě více jak půl roku (3. 12. 2011), tak tento pátek již byly do předprodeje uvolněny první vstupenky na onen netrpělivě očekáváný filmový počin. Tento krok se samozřejmě setkal s obrovským zájmem ze strany fanoušků, a tak byly lístky na všech předprodejních místech takřka okamžitě vyprodány. Bezesporu k tomu přispěla i skutečnost, že první den předprodeje dostávali zákazníci k zakoupeným vstupenkám i šikovné plastové složky s různými kinomotivy v K-On stylu.

A aby toho nebylo málo, tak na oficiálním webu tohoto anime se objevil vůbec první trailer k filmu. Trailer je to dosti krátký, navíc (jak je v Japonsku „dobrým“ zvykem) v něm jeho tvůrci používají scény z předchozí řady, tudíž natěšený otaku se toho mnoho nedozví.

Jak tomu u podobných příležitostí už bývá, tak 2chan touto akcí vyloženě žil. Jeho uživatelé se postupně informovali o tom, ve kterých kinech je už vyprodáno, vyprávěli si zážitky z fronty (mnohokrát v civilním i armádním smyslu tohoto slova), navzájem se chlubili ukořistěnými složkami a snažili se lístků a pochopitelně i složek sehnat co možná nejvíce, přičemž někde prý platilo i omezení jediné vstupenky na osobu. O tom, jak si s tím japonští otaku poradili, můžete vidět na úvodním obrázku a níže…