Pracující buňky tentokráte v černé

Nedávno jsme se dočkali první upoutávky na druhou sérii populárního anime Hataraku Saibou a také oznámení o přípravách celovečerního filmu, který se snad do kin dostane už letos na podzim. A aby toho nebylo málo, můžeme se těšit na další anime, tentokrát adaptaci volně navazující mangy s názvem Hataraku Saibou Black. V hlavní sérii jsme mohli sledovat, jak probíhá každodenní život buněk v mladém a zdravém těle. Jak to ale bude vypadat, pokud tělo příliš… zdravé nebude?

Distributor popisuje děj mangy následovně: V tomto novém pokračování populární mangy je nová červená krvinka jednou z 37 bilionů buněk, které se snaží udržet tělo v chodu. Ale něco je špatně! Stresové hormony na něj (zde je červená krvinka muž) pořád křičí, aby přidal. Cévy jsou zaneseny cholesterolem. Vředy, tučná játra, problémy (ehm) dole… Je to pro buňku těžké vydržet pracovat, když každý den je ČERNÝ KÓD!

Jak už bylo zmíněno, čekají nás v tomto anime nové postavy. Kromě červené krvinky jménem Sekkekkyuu AA2153, které propůjčí hlas seiyuu Enoki Junya (např. JoJo no kimyou na bouken: Ougon no kaze), bude druhou hlavní postavou bílá krvinka Hakkekkyuu U-1196. V tomto případě se bude jednat o dobře vyvinutou krvinku ženského pohlaví, kterou namluví Hikasa Yoko (např. Rias Gremory z High School DxD). A prozatím třetí oznámený seiyuu, není nikdo jiný než Tsuda Kenjirou. Toho jsme tu nedávno měli v ukázce na Fumecu no anata e, v připravované sérii Black bude vystupovat jako vypravěč. Také proto namlouvá celou dnešní ukázku, která není první, ale namluvená pouze jím.

Vzhledem k probíhající epidemii a postupnému posouvání jednotlivých anime je asi na místě brát termín uvedení leden 2021 značně s rezervou. Na druhou stranu nelze nezmínit, že ve stejné sezóně by se měla vysílat i druhá řada Hataraku Saibou. Nezbývá než se nechat překvapit, jestli se dočkáme tohoto komba, nebo jestli všechno nakonec bude úplně jinak.

Zdroje: ANN, Twitter

Zanechte komentář