Seiyuu Hibike! Euphonium navštívily místa z anime

Seiyuu postav z anime Hibike! Euphonium Kurosawa Tomoyo (Kumiko), Asai Ayaka (Hazuki), Toyota Moe (Sapphire) a Anzai Chika (Reina) se byly podívat v okolí města Uji v prefektuře Kjóto, do které je zasazen děj anime. Navštívily zde místa vyobrazená v anime a obdivovaly, jaký dopad měla anime série na místní obyvatele. KyoAni na svém Youtube kanále zveřejnilo čtyři videa z jejich návštěvy, která můžete zhlédnout pod článkem.

První řada anime se vysílala v roce 2015 a krátce poté se Uji stalo populárním mezi lidmi vyhledávajícími anime destinace. Díky tomu není těžké narazit v něm na nejrůznější anime odkazy, například na železniční trati Keihan jezdí Hibike! Euphonium vlak nebo v pekárně Nakaji můžete najít výstavku fanouškovských kreseb.

V rámci své návštěvy seiyuu parodovaly i klíčovou scénu z dvanácté epizody anime, v níž Kumiko běží přes most a křičí. Avšak místo „Chci se zlepšit!“ si seiyuu stěžovaly: „Je tu mizerné Wi-Fi připojení!“

Smyslem této video série je propagace nadcházejícího filmu Hibike! Euphonium: Chikai no Finale, který se v Japonsku dočká premiéry 19. dubna.

Zdroje: ANN

Zanechte komentář