Upoutávka na první díl chystaného OVA Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku

leviNa Youtube kanále společnosti Kodansha se včera objevila upoutávka na první ze dvou dílů chystaného OVA projektu Shingeki no Kyojin: Kuinaki Sentaku (Útok titánů: Bez výčitek), které budou přibaleny k limitovaným edicím patnáctého a šestnáctého svazku původní mangy. Do prodeje by se první část příběhu měla dostat ještě letos, 9. prosince, zatímco premiéra druhého dílu je naplánována na duben příštího roku. Příběh by se měl odehrávat před událostmi televizní série a jak lze na upoutávce vidět, první díl se zaměří na postavu Leviho a vznik vzájemné důvěry mezi ním a velitelem Erwinem.

Dobrou zprávou jistě je, že produkční tým nedoznal žádných změn vůči loňské televizní sérii, a tak anime opět vzniká u animačního studia Wit. Režii dostal znovu na starost Araki Tetsurou, jenž dříve pracoval například na známém anime Death Note. Pozice scénáristky pak připadla opět na Kobayashi Yasuko, která sepsala scénář také k sériím Claymore či Shakugan no Shana. Vzhled postav navrhl Asano Kyouji, který na podobné pozici pracoval u anime Psycho-Pass.

Fanoušci příběhů z tohoto univerza by neměli zapomenout, že nakladatelství Crew u nás začne s distribucí prvního svazku mangy autora Isayamy Hajimeho již 22. září.

Zdroje: ANN

1 komentář

    Error thrown

    Call to undefined function mysql_query()