Upoutávka na první díl chystaného OVA Šingeki no Kjodžin: Kuinaki Sentaku

leviNa Youtube kanále společnosti Kodanša se včera objevila upoutávka na první ze dvou dílů chystaného OVA projektu Šingeki no Kjodžin: Kuinaki Sentaku (Útok titánů: Bez výčitek), které budou přibaleny k limitovaným edicím patnáctého a šestnáctého svazku původní mangy. Do prodeje by se první část příběhu měla dostat ještě letos, 9. prosince, zatímco premiéra druhého dílu je naplánována na duben příštího roku. Příběh by se měl odehrávat před událostmi televizní série a jak lze na upoutávce vidět, první díl se zaměří na postavu Leviho a vznik vzájemné důvěry mezi ním a velitelem Erwinem.

Dobrou zprávou jistě je, že produkční tým nedoznal žádných změn vůči loňské televizní sérii, a tak anime opět vzniká u animačního studia Wit. Režii dostal znovu na starost Araki Tecuró, jenž dříve pracoval například na známém anime Death Note. Pozice scénáristky pak připadla opět na Kobajaši Jasuko, která sepsala scénář také k sériím Claymore či Šakugan no Šana. Vzhled postav navrhl Asano Kjódži, který na podobné pozici pracoval u anime Psycho-Pass.

Fanoušci příběhů z tohoto univerza by neměli zapomenout, že nakladatelství Crew u nás začne s distribucí prvního svazku mangy autora Isajamy Hadžimeho již 22. září.

zdroj:   ANN